Hakkımızda

Anasayfa Şirketimiz Hakkında Genel Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

2014 Yılında Kurulan Firmamız OKKASOFT Beton Laboratuvar Firmalarının kullanması amacıyla yaptığı bu Program sektörde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Programın web tabanlı olması, güncelleme ve destek konusunda hızlı çözümler üretmesi programın kullanılmasında çok büyük artı değer sağlamaktadır.

Bu Program Beton Laboratuvar Firmalarının yapmakta olduğu Beton Deneyleri, Demir Deneyleri, Karot Deneyleri, Test Çekici Deneyleri gibi işlemlere ait tüm verilerin tek bir sistemde toplanması, raporlanması ve takibinin yapılması amacıyla yapılmıştır.

BETON LABORATUVAR PROGRAMI (BetonLab) bir  OKKASOFT Ürünüdür.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyon
Vizyonumuz Okkasoft Yazılım

Beton Laboratuvar Sektöründeki firmaların işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarını ve bu yeni teknolojik sistemlere adapte olmalarını sağlamaktır.

Misyon
Misyonumuz Okkasoft Yazılım

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanında; onların zamanını etkin kullanmasını, verimliliklerini arttırmasını, için yenilikçi çözümler üreten bir iş ortağı olmaktır.

Değerlerimiz
Değerlerimiz Okkasoft Yazılım

Müşteri ve çözüm odaklı, güvenilir ve yenilikçi çözüm anlayışımızla, fark yaratan ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, yaptığımız işlerde kalite ve memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz
Kalite Politikamız Okkasoft Yazılım

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerde “kalite” bir gelenektir. Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek adına söz verdiğimiz sürede ve şekilde “kaliteli çözümler üretmek” ana politikamız olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş